

| Parameter | Value |
|---|---|
| Packaging | Reel |
| Memory Type | NOR Flash |
| Memory Size | 8 Mb |
| Interface | SPI - Dual/Quad I/O |
| Frequency | 50 MHz |
| Min Supply Voltage | 2.3 V |
| Max Supply Voltage | 3.6 V |
| RoHS | Compliant |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
Stock: 2163
Distributors
pcbx
Unit Price$0.21082
Ext.Price$0.21082
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.21082 | $0.21082 |
| 10 | $0.18695 | $1.86950 |
| 50 | $0.16579 | $8.28950 |
| 100 | $0.14325 | $14.32500 |
| 500 | $0.12377 | $61.88500 |
| 1000 | $0.10991 | $109.91000 |
| 3000 | $0.09761 | $292.83000 |
